Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

Genel olarak ne yapıyorsun?

Firmamızın ana faaliyeti alanı, Avrupa'dan ve tüm Dünyadan endüstriyel cihazlar ve bu cihazlara ait bileşenlerin tedariğidir.

Üreticinin resmi temsilcisi / satıcısı mısınız?

Resmi acente ve/veya bayi değiliz, ancak 8 ülkede ofisimiz olduğu için bu bize üretici ile doğrudan iletişim kurma ve size kaliteli mallar teslim etme fırsatı veriyor. Bazı üreticilerle ortaklık anlaşmaları müzakere ediyoruz. İlgilendiğiniz herhangi bir üreticinin ekipmanı için bir soruşturma gönderin - size en iyi fiyat ve teslimat koşullarını sunmaya çalışacağız.

İşleme uygulamaları

İstenen parçanın hangi ekipmanın değerinde olduğuyla neden ilgileniyorsunuz?

Bu bilgiye ihtiyacımız var çünkü bu ürün bir OEM (Markanız Altında Ekipmanın Sözleşmeli İmalatı) ve ürünün yapıldığı ekipmanın üreticisi adına özel olarak üretiliyor. Bu isteği işleme koymak için daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Lütfen bu ürünün hangi makine/ekipmanlarda kullanıldığını belirtiniz. Lütfen bu cihazın isim plakasının / etiketinin bir fotoğrafını gönderin.

Başvurumu aldınız mı? Postaya / haberciye gönderdim / web sitesinde bir istek bıraktım. İsteğim ne kadar sürede hayata geçecek?

Başvurunun alınmasından sonra, bir gün içinde belirttiğiniz e-posta adresine atanan başvuru numarası ile bir onay alacaksınız. Durum böyle değilse - uygun bir şekilde bizimle iletişime geçin, yöneticilerimiz başvurunuzla işe başlama onayını iletmenize yardımcı olacaktır.

Faturayı ödedik, sipariş verildi mi? Ödemeyi gördünüz mü Sipariş işlemenin ilerlemesini nasıl izleyebilirsiniz?

Bu sorunları çok ciddiye alıyoruz. Paranız banka hesabımıza ulaşır ulaşmaz, siparişin nasıl verileceği ile ilgili bilgileri hemen göndereceğiz. Siparişinizin işlenmesinin ilerleyişi ile ilgili bilgiler size posta yoluyla gönderilecektir. İsteğinizin durumunu web sitemizden kontrol edebilirsiniz - veya bizi arayabilir ve size atanan yönetici siparişinizin durumu hakkında sizi bilgilendirecektir.

Orijinal ekipman sağlıyor musunuz?

Doğrudan üreticilerle çalışıyoruz. Talebi ürün numarasına göre işleme koyduğumuz gerçeğini göz önünde bulundurarak - tam olarak ihtiyacınız olanı teslim edebiliriz!

Lütfen ihtiyaç duyduğunuz ürün yada ürünlere ait teknik bilgileri bize iletiniz. 

Evet tabi ki. Başvuruda bir talepte bulunun ve ticari bir teklif gönderirken size çizimlerle birlikte tam bir teknik açıklama göndereceğiz, böylece sunulan ürünlerin tüm gereksinimlerinizi ve çalışma koşullarınızı karşıladığından emin olabilirsiniz.

Malların özelliklerini / pasaportunu sağlıyor musunuz?

Bu tür bir ürünün mevcudiyetini gerektiriyorsa, üreticiden gerekli tüm belgeler teslim edilen ürüne eklenir. İhtiyacınız olan belirli belgeler varsa, bunları talep ettiğinizde yöneticiye bildirin.

Ticari teklifler

Başvurunun işlenmesi neden bu kadar uzun sürüyor? Bana bir teklif için ne kadar beklemem gerektiğini söyle?

Yöneticilerimiz, ihtiyacınız olan cihazlarla ilgili tüm bilgileri doğrudan üreticilerden ister. Size ticari bir teklif sunmak, üreticinin ne kadar hızlı yanıt verdiğine bağlıdır.

Fiyat ve stok durumunu öğrenebilir miyim? Bu makale / makale mevcut mu?

Katalogda listelenen tüm cihazlar istek üzerine sağlanır. Yöneticilerimiz doğrudan üreticilerden fiyat ve teslimat koşullarını soruyor.

KP'de bize nasıl bir indirim yaptınız? Ticari teklif, ticari kuruluş olarak bizim için bir indirim içeriyor mu?

Teslim edilen tüm cihazlar için her zaman en uygun fiyatı belirleriz. İndirimlerle ilgili tüm sorular yalnızca bireysel olarak değerlendirilir.

Daha büyük bir parti yerine daha küçük bir miktar sipariş ederseniz, fiyattan tasarruf edebilir misiniz?

Ne yazık ki, nakliye maliyetleri ve cihaz üreticisinin fiyatlandırma politikası nedeniyle miktar azaldıkça birim maliyetler artabilir.

Teslimat şartları

Ekipmanın tam ağırlık ve boyut parametrelerini verebilir misiniz?

Talep üzerine yöneticilerimiz, doğrudan üreticiden alabileceğiniz ürünle ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlayacaktır.