HanYoung NUX 80811011 / UP18RD-8AA algılayıcı Türkiye Satışı
Teklif Alın
Ürünün Durumu : Yeni ( Orijinal )
Fiyat : Talep Ediniz
Teslim Süresi: Talep Ediniz
HanYoung NUX markasının 80811011 / UP18RD-8AA algılayıcı Ürününü Türkiye'den Tedarik Edin
80811011 / UP18RD-8AA algılayıcı Hakkında
Neden Meltaş İç ve Dış Tic. Ltd. Şti'yi Tercih Etmelisiniz?
80811011 / UP18RD-8AA İçin Bize Ulaşın
Yasal Uyarı
Sıkça Sorulan Sorular(SSS):
HanYoung NUX markasının 80811011 / UP18RD-8AA ürününü Türkiye'de nereden satın alabilirim?
80811011 / UP18RD-8AA fiyatı nedir?
HanYoung NUX'ın Türkiye'deki resmi distribütörü veya satıcısı kimdir?
80811011 / UP18RD-8AA için teknik destek sağlıyor musunuz?
Ürün Birim Fiyat Teslimat
Daha fazla göster
Özellikler
Üretici firma HanYoung NUX
Ülke
Parça numarası 80811011 / UP18RD-8AA
İç Kod 4833829
Özel kod 84818099
Teknik özellik
Algılama Alanı 18mm Yapı tipi Yuvarlak tip, kalkansız Algılama mesafesi 8mm Güç+çıkış tipi AC 2 tel tipi Çıkış durumu Normalde açık Algılama yönü Ön taraf Kontrol çıkışı aç/kapat Kapasite 200mA Çalışma göstergesi LED Kırmızı Bağlantı yapısı Kablo L = 2m Koruma Sınıfı IP67