MP Filtri

Mp filtri filtreler, filtre elemanları, gövdeler ve kaplinler

MP Filtri Türkiye

Uygun fiyatlarıyla yüksek kaliteyi sunan MP Filtri  ürünlerine (Filtreler, Filtre Elemanları, Gövdeler ve Kaplinler), Türkiye'de ENAPART güvencesi ile ulaşabilirsiniz. MP Filtri satışını yaptığımız markalardan yalnızca bir tanesi olup, endüstriyel yedek parça alanında ihtiyaç duyacağınız yüzlerce markaya ait ürünlerin tedarikini bizim üzerimizden gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız satışını yaptığımız ürünlerin kullanılmamış yeni ürünler ve orijinal ürünler olduğunu garanti eder. Kesinlikle ikinci el yada orijinal olmayan ürün satışımız yoktur. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi tüm Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile , uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz. Enapart MP Filtri markasının yetkili Türkiye distribütörü veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Enapart Dünya üzerinde on dört ofisi aracılığı ile alımlar yaparak, yerel reseller olarak en uygun fiyatı sunmaya çabalamaktadır. Bize talep emaili göndermeniz durumunda, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için size teklif formu sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ürün BİRİM FİYAT Teslimat Ürün link
1105 / CS-150-A10-A ₺ 3433.36 7 - 9 Hafta
1055 / CH-050-A10-A ₺ 3511.86 7 - 9 Hafta
1060 / CH-070-A10-A ₺ 4493.77 7 - 9 Hafta
P/N: 1070 Type: CH-150-A10-A ₺ 6668.12 7 - 9 Hafta
p/n: 1109 type: CS-150-M90-A ₺ 3242.27 11 - 13 Hafta
1182 / CU-250-A10-N ₺ 4458.6 7 - 9 Hafta
7859 / HP-135-3-A10-A-N-P01 ₺ 4363.65 7 - 9 Hafta
Daha fazla göster

Mp Filtri

MP Filtri, hidrolik filtrasyon sistemleri ve aksesuarlarının tasarım ve üretiminde dünya lideridir. Yeniliğe, kaliteye ve güvenilirliğe odaklanan MP Filtri, çeşitli endüstriyel uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Ürünler: MP Filtri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli hidrolik filtrasyon ürünleri sunmaktadır:

 1. Yüksek basınçlı filtreler - zorlu hidrolik uygulamalarda çalışmak ve yüksek düzeyde sistem koruması sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 2. Düşük basınçlı filtreler - bileşenleri kirlenmeye karşı korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için hidrolik sistemlerde kullanılır.

 3. Dönüş filtreleri - rezervuara dönerken hidrolik yağdan parçacıkları ve kalıntıları temizleyin, hassas bileşenlerin zarar görmesini önleyin.

 4. Spin-on filtreler - kolay kurulum ve değiştirme için tasarlanmıştır, alanın sınırlı olduğu uygulamalar için idealdir.

 5. Tanka monte filtreler - verimli filtreleme sağlamak ve kirlenmeyi en aza indirmek için doğrudan hidrolik yağ deposuna monte edilir.

 6. Aksesuarlar - filtreleme ürünlerini tamamlamak için filtre göstergeleri, nefes alıcılar, seviye göstergeleri ve adaptörler dahil.

Endüstriyel uygulamalar: MP Filtri ürünleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır:

 1. Mobil ekipman - inşaat, tarım, madencilik ve ormancılık makineleri dahil.

 2. Endüstriyel ekipman - takım tezgahları, presler, enjeksiyon kalıplama makineleri ve çelik fabrikaları dahil.

 3. Deniz ve açık deniz - vinçler, vinçler ve tahrik için hidrolik sistemler dahil.

 4. Yenilenebilir enerji - rüzgar türbinleri, güneş enerjisi santralleri ve hidroelektrik jeneratörleri dahil.

Yedek parçalar: MP Filtri, filtrasyon ürünleri için aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi yedek parça sağlar:

 1. Filtre elemanları - verimli filtreleme sağlamak ve uzun hizmet ömrü sağlamak için yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

 2. Contalar ve O-ringler - sızıntıları önlemek ve filtre muhafazasının uygun şekilde sızdırmazlığını sağlamak için tasarlanmıştır.

 3. Yedek gösterge tertibatları - filtre elemanının durumunu izlemek ve değiştirilmesi gerektiğinde sinyal vermek için kullanılır.

 4. Yedek havalandırma kapakları - nem ve kirin hidrolik sisteme girmesini önlemek için tasarlanmıştır.

Sonuç olarak, MP Filtri, çeşitli endüstriyel uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunan, hidrolik filtrasyon sistemleri ve aksesuarlarının önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Yeniliğe odaklanması, kalite, ve güvenilirlik, onu dünya çapındaki müşteriler için güvenilir bir ortak haline getirdi. Kapsamlı yedek parça yelpazesi ile MP Filtri, müşterilerinin hidrolik sistemlerini en yüksek performans ve güvenilirlik standartlarında tutabilmelerini sağlar.

Mp Filtri

Marka etiketleri

Mp Filtri Usa

MP FILTER