Elektrosistem

Elektrosistem kontrolörler, Şarj cihazları, dönüştürücüler, transformatörler ve kontaktörler

Elektrosistem Türkiye

Uygun fiyatlarıyla yüksek kaliteyi sunan Elektrosistem  ürünlerine (Kontrolörler, Şarj Cihazları, Dönüştürücüler, Transformatörler ve Kontaktörler), Türkiye'de ENAPART güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Elektrosistem satışını yaptığımız markalardan yalnızca bir tanesi olup, endüstriyel yedek parça alanında ihtiyaç duyacağınız yüzlerce markaya ait ürünlerin tedarikini bizim üzerimizden gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız satışını yaptığımız ürünlerin kullanılmamış yeni ürünler ve orijinal ürünler olduğunu garanti eder. Kesinlikle ikinci el yada orijinal olmayan ürün satışımız yoktur. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi tüm Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile , uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz. Enapart Elektrosistem markasının yetkili Türkiye distribütörü veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Enapart Dünya üzerinde on dört ofisi aracılığı ile alımlar yaparak, yerel reseller olarak en uygun fiyatı sunmaya çabalamaktadır. Bize talep emaili göndermeniz durumunda, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için size teklif formu sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ürün BİRİM FİYAT Teslimat Ürün link
4Q HF 2D 24V 60A ₺ 7161.24 6 - 8 Hafta
30.021038 CB 500 RI ₺ 11329.64 5 - 7 Hafta
15.001076 ₺ 7765.06 5 - 7 Hafta
20.000861 MC 1822 220A ₺ 8803.41 6 - 8 Hafta
20.002381 ( CB 350 HF 12A 24V) ₺ 6610.57 5 - 7 Hafta
15.001061 SPC 500 ₺ 11095.8 4 - 6 Hafta
21.001544 ₺ 5620.41 4 - 6 Hafta
Daha fazla göster

Elektrosistem markası, ürünleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanımı:

  1. Elektrosistem endüstriyel uygulamalar için elektrikli ekipman ve otomasyon sistemlerinin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir markadır.

  2. Marka, elektrik motorları, jeneratörler, transformatörler, şalt cihazları, kontrol panelleri ve otomasyon sistemlerini içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

  3. Elektrosistem ürünleri en yüksek kalite, güvenilirlik ve verimlilik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanarak çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygun hale getirilmiştir.

  4. Elektrosistem tarafından üretilen elektrik motorları imalat, inşaat ve nakliye dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel sektörlerde makine ve teçhizat sürmek için kullanılmaktadır.

  5. Elektrosistem tarafından üretilen jeneratörler, elektrik kesintileri sırasında yedek güç sağlamak ve uzak veya şebeke dışı yerlerde elektrik üretmek için kullanılır.

  6. Elektrosistem transformatörleri, elektrik enerjisinin voltajını hızlandırmak veya düşürmek için kullanılır, bu da uzun mesafelerde güç iletimini sağlar.

  7. Elektrosistem tarafından üretilen şalt cihazları, elektrik devrelerini kontrol etmek ve korumak ve arızalı ekipmanı sistemin geri kalanından izole etmek için kullanılır.

  8. Elektrosistem tarafından üretilen kontrol panelleri, endüstriyel prosesleri kontrol etmek ve izlemek için kullanılır, gerçek zamanlı veri ve makine ve ekipman üzerinde kontrol sağlar.

  9. Elektrosistem otomasyon sistemleri endüstriyel prosesleri optimize etmek, verimliliği artırmak ve arıza sürelerini azaltmak için kullanılmaktadır.

  10. Elektrosistem ürünleri enerji, ulaşım, inşaat ve imalat gibi çeşitli endüstriyel sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Genel olarak, Elektrosistem ürünleri yüksek kalitesi, güvenilirliği ve verimliliği ile bilinir, bu da onları elektrik gücü ve makine üzerinde hassas kontrol gerektiren endüstriyel uygulamalar için güvenilir bir seçim haline getirir.