Ecofit

Ecofit santrifüj, sıcak hava, akış, eksenel fanlar ve motorlar

Ecofit Türkiye

Uygun fiyatlarıyla yüksek kaliteyi sunan Ecofit  ürünlerine (Santrifüj, Sıcak Hava, Akış, Eksenel Fanlar ve Motorlar), Türkiye'de ENAPART güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Ecofit satışını yaptığımız markalardan yalnızca bir tanesi olup, endüstriyel yedek parça alanında ihtiyaç duyacağınız yüzlerce markaya ait ürünlerin tedarikini bizim üzerimizden gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız satışını yaptığımız ürünlerin kullanılmamış yeni ürünler ve orijinal ürünler olduğunu garanti eder. Kesinlikle ikinci el yada orijinal olmayan ürün satışımız yoktur. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi tüm Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile , uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz. Enapart Ecofit markasının yetkili Türkiye distribütörü veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Enapart Dünya üzerinde on dört ofisi aracılığı ile alımlar yaparak, yerel reseller olarak en uygun fiyatı sunmaya çabalamaktadır. Bize talep emaili göndermeniz durumunda, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için size teklif formu sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ürün BİRİM FİYAT Teslimat Ürün link
2GDFUT65 146X180L K16-A1-3 ₺ 60365.1 3 - 5 Hafta
2GDF ut65 146x180L K16-A1-3 , 1304435 ₺ 60363.88 3 - 5 Hafta
P/N: 1300708, Type: 2GDR45 146x180L N11-02 ₺ 12492.5 31 - 33 Hafta
2RREU45 250X56R ₺ 33610.32 11 - 13 Hafta
R10-27 ₺ 5152.12 5 - 7 Hafta
2GDF65 146x180L ₺ 52214.99 13 - 15 Hafta
2RRE 20 ₺ 16355.7 20 - 22 Hafta
Daha fazla göster

ECOFIT, havalandırma sistemleri uzmanı

ecofit

Ecofit, çeşitli uygulamalar için yüksek performanslı fan ve üfleyicilerin lider üreticisidir. Şirket 1996 yılında kuruldu ve o zamandan beri Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki operasyonlarıyla sektörde güvenilir bir isim haline geldi.

Ecofit ürün yelpazesi şunları içerir:

  1. Fanlar: Ecofit, çeşitli ebat, şekil ve performans özelliklerine sahip eksenel ve santrifüj tasarımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli fanlar sunar. Fanları, ev aletlerinde soğutma ve havalandırmadan endüstriyel ekipmanlara ve veri merkezi soğutmasına kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

  2. Üfleyiciler: Ecofit üfleyiciler, klima sistemleri, ısıtma sistemleri ve endüstriyel prosesler dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Düşük gürültü seviyesine ve yüksek verimliliğe sahip bir dizi yüksek performanslı üfleyici sunarlar.

  3. Aksesuarlar: Ecofit, fanları ve üfleyicileri için korumalar, filtreler ve montaj donanımı dahil olmak üzere çeşitli aksesuarlar sunar. Bu aksesuarlar, fan veya üfleyicinin performansını optimize etmeye ve güvenli çalışmayı sağlamaya yardımcı olur.

Ecofit ürünleri, şirketin ileri teknoloji ve malzeme kullanımı sayesinde yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile bilinir. Şirket, ürünlerinin en yüksek performans ve dayanıklılık standartlarını karşılamasını sağlamak için araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapmaktadır.. Ayrıca, müşterilerin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış fanlar ve üfleyiciler sipariş etmelerine olanak tanıyan özelleştirme hizmetleri de sunarlar.

Standart ürünlerine ek olarak, Ecofit bir dizi katma değerli hizmet sunmaktadır, danışmanlık dahil, mühendislik, ve teknik destek. Ayrıca müşterileri için eğitim ve öğretim sağlayarak Ecofit ürünlerini kullanımlarını optimize etmelerine yardımcı olurlar.

Genel olarak, Ecofit kalite, yenilik ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığı, onları fan ve fan endüstrisinde güvenilir bir marka haline getirdi. Ürünleri geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmaktadır ve kalite ve yenilik konusundaki itibarları, onları dünyanın önde gelen şirketlerinin çoğu için tercih edilen bir tedarikçi haline getirmiştir.