EBM Papst

Ebm papst fanlar, üfleyiciler, pompalar ve motorlar

EBM Papst Türkiye

Uygun fiyatlarıyla yüksek kaliteyi sunan EBM Papst  ürünlerine (fanlar, üfleyiciler, pompalar ve motorlar), Türkiye'de ENAPART güvencesi ile ulaşabilirsiniz. EBM Papst satışını yaptığımız markalardan yalnızca bir tanesi olup, endüstriyel yedek parça alanında ihtiyaç duyacağınız yüzlerce markaya ait ürünlerin tedarikini bizim üzerimizden gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız satışını yaptığımız ürünlerin kullanılmamış yeni ürünler ve orijinal ürünler olduğunu garanti eder. Kesinlikle ikinci el yada orijinal olmayan ürün satışımız yoktur. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi tüm Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile , uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz. Enapart EBM Papst markasının yetkili Türkiye distribütörü veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Enapart Dünya üzerinde on dört ofisi aracılığı ile alımlar yaparak, yerel reseller olarak en uygun fiyatı sunmaya çabalamaktadır. Bize talep emaili göndermeniz durumunda, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için size teklif formu sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ürün BİRİM FİYAT Teslimat Ürün link
4314 HR-312 ₺ 3629.65 5 - 7 Hafta
D2E146HT6701 ₺ 15129.09 3 - 5 Hafta
D2E146HT6702 ₺ 7057.7 5 - 7 Hafta
M4Q045-EA01-52 ₺ 4046.77 3 - 5 Hafta
W2D300CD0201 ₺ 8542.23 5 - 7 Hafta
W2E142-BB01-01 ₺ 4974.52 5 - 7 Hafta
R2E190RA2605 ₺ 4785.24 5 - 7 Hafta
Daha fazla göster

EBM PAPST FANLAR ve ÜFLEYICILER

Ebm-Papst Fans and Blowers

Ebm Papst, fanlar, motorlar, ve en iyi Alman firmasını tasarlayan ve üreten çok çeşitli üfleyiciler. 1963 yılında kurulan şirket, 60'tan fazla ülkede varlığıyla küresel bir endüstri lideri haline geldi.

Şirket, HVAC (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme), soğutma, endüstriyel makineler ve otomotiv sistemleri gibi çeşitli uygulamalarda kullanılan yüksek kaliteli, enerji tasarruflu ürünleri ile ünlüdür. Ebm Papst, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli ürünler sunmaktadır:

Fanlar: Farklı boyut, şekil ve performans özelliklerinde eksenel ve santrifüj tasarımları ile Ebm Papst'ın fanları, ev aletlerinde soğutma ve havalandırmadan endüstriyel ekipmanlara ve veri merkezi soğutmasına kadar çok çeşitli uygulamalara hizmet eder.

Motorlar: Fanlar, pompalar, kompresörler ve diğer endüstriyel makineler gibi çeşitli uygulamalarda kullanılan Ebm Papst'ın motorları, boyut ve performans açısından değişen çeşitli AC ve DC motorlara sahiptir. Bu motorlar verimlilikleri, güvenilirlikleri ve uzun ömürlülükleri ile tanınır.

Üfleyiciler: Ebm Papst'ın üfleyicileri klima sistemleri, ısıtma sistemleri ve endüstriyel prosesler gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Şirket, düşük gürültü seviyelerine ve yüksek verimliliğe sahip yüksek performanslı üfleyiciler sunmaktadır.

Kontrolörler: Ebm Papst, fanları ve üfleyicileri için değişken hız kontrolörleri ve fan kontrol üniteleri dahil olmak üzere çeşitli kontrolörler sunar. Bu kontrolörler fan veya fan performansını optimize etmeye ve enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur.

Ebm Papst'ın ürünleri, en son teknolojileri ve malzemeleri kullanmaları sayesinde kalite ve güvenilirlikleriyle kutlanmaktadır. Şirket, ürünlerinin en yüksek performans ve dayanıklılık standartlarını karşıladığından emin olmak için araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapmaktadır.. Ayrıca özelleştirme hizmetleri de sunarlar, müşterilerin özel gereksinimlerine göre uyarlanmış fanlar ve motorlar sipariş etmelerine olanak tanır.

Standart ürünlere ek olarak, Ebm Papst danışmanlık gibi bir dizi katma değerli hizmet sunar, mühendislik, ve teknik destek. Ayrıca müşterileri için eğitim ve öğretim sunarlar, Ebm Papst ürünlerini kullanımlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak.

Genel olarak, Ebm Papst'ın kaliteye, yeniliğe ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığı, onlara fan ve motor endüstrisinde güvenilir bir itibar kazandırdı. Ürünleri çeşitli sektörlerde uygulamalar buluyor ve kalite ve yeniliğe olan bağlılıkları onları birçok önde gelen küresel şirket için tercih edilen bir tedarikçi haline getirdi.

Marka etiketleri

Papst Motoren

EBM

emb-papst

ebm pabst