Brilex

Brilex patlama delikleri, patlama valfleri ve izolasyon sistemleri

Brilex Türkiye

Uygun fiyatlarıyla yüksek kaliteyi sunan Brilex  ürünlerine (patlama delikleri, patlama valfleri ve izolasyon sistemleri), Türkiye'de ENAPART güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Brilex satışını yaptığımız markalardan yalnızca bir tanesi olup, endüstriyel yedek parça alanında ihtiyaç duyacağınız yüzlerce markaya ait ürünlerin tedarikini bizim üzerimizden gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız satışını yaptığımız ürünlerin kullanılmamış yeni ürünler ve orijinal ürünler olduğunu garanti eder. Kesinlikle ikinci el yada orijinal olmayan ürün satışımız yoktur. Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli gibi gelişmiş sanayi şehirleri olmak üzere, ürünlerimizi tüm Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile , uygun şartlar ile kapıda teslim edebilmekteyiz. Enapart Brilex markasının yetkili Türkiye distribütörü veya üretici temsilcisi olmayıp, bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Enapart Dünya üzerinde on dört ofisi aracılığı ile alımlar yaparak, yerel reseller olarak en uygun fiyatı sunmaya çabalamaktadır. Bize talep emaili göndermeniz durumunda, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için size teklif formu sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ürün BİRİM FİYAT Teslimat Ürün link
GE 0586x0920 mm ₺ 24756.4 6 - 8 Hafta
P/N: 1006-0157-00 Type: KER 0600x0600 mm ₺ 9256.76 6 - 8 Hafta
GE/586X920 / 1005-9309-00 ₺ 22563.41 6 - 8 Hafta
Type: KE 1000X1000, Mat.n: 1005-9317-00 ₺ 31471.27 6 - 8 Hafta
GE586X920 / 1005-9579-00 ₺ 22446.75 6 - 8 Hafta
Nr. 1005-9566-00 Type GE 0586x0920 mm ₺ 37532.8 7 - 9 Hafta
Daha fazla göster

BRILEX patlama giderici havalandırma ürünleri

BRILEX ve HOERBIGER havalandırma çözümleri, üretim süreçlerini endüstriyel patlamaların yıkıcı gücünden korumak için bir dizi sertifikalı koruma cihazı sunar. Bu yüksek performanslı can güvenliği sistemlerinin üretimi, hem uluslararası standartlara hem de direktiflere uygun ve birden fazla kalite güvence sistemi tarafından belirlenen gereklilikleri karşılayan üretim süreçlerini gerektirir

.

BRILEX explosion relief venting products

Patlama Giderici Havalandırma

Endüstriyel toz patlamalarının havalandırılması onlarca yıldır uygulanmaktadır ve toz patlamalarının meydana gelebileceği tesisler için ekonomik bir koruma çözümü sunmaktadır. Patlama menfezlerini belirtirken, fırlatılan ateş topunun (hem basınç hem de alev) kurulu havalandırma deliğinin yakınında etkisi ve ilişkili riskleri dikkate alınmalıdır. Bu nedenle patlama tahliyesi güvenli bir alana yönlendirilmelidir. Patlama havalandırması bir uygulama için uygun bir seçenek ise, bağlı proses tesisine kanal boyunca alev yayılması riskini azaltmak için patlama izolasyonu da dikkate alınmalıdır.
Ürün Teklifleri:
Brilex, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli patlamaya karşı koruma

çözümleri sunar:

Brilex'in patlama menfezleri: Pnömatik temizleme sistemlerine ve yüksek vakum işlemlerine sahip filtre tesisatları, vakum ve pozitif basınç döngüsüne uzun süre dayanabilen bir patlama deliği gerektirir. Bu tür gereksinimler için GE tarzı havalandırma en iyi seçimdir. Kubbeli tasarımı, ekstra vakum desteğine ihtiyaç duymadan negatif basınç dayanımı sağlar. Standart GE özellikleri arasında basınç ani toleransı ve entegre flanş contaları

bulunur.

Alevsiz Havalandırma Havalandırmaları: EVN alevsiz havalandırma delikleri, fırlatılan alev cephesini söndürmek ve bir toz patlamasından kaynaklanan basıncı azaltmak için tasarlanmıştır. Her biri alevsiz basınç tahliyesi sağlamak için tasarlanmış entegre bir alev tutucuya sahip çeşitli stillerde sunulur. Devrim niteliğindeki EVN alevsiz havalandırma delikleri, düşük kütleli bir valf plakasına ve düşük açılma basıncına sahiptir. Bu alevsiz havalandırma, bir patlama durumunda saniyenin kesirleri içinde tepki verir. Bir patlamanın ardından, valf plakası kapanır ve tekrar mühürlenir ve patlama sonrası yangın riskini azaltır.
Patlama İzolasyon Valfleri, bir patlamanın bir sistemin bir bölümünden diğerine yayılmasını önlemek için tasarlanmıştır.
Patlama Bastırma Sistemleri: Brilex'in bastırma sistemleri, patlamaları en erken aşamalarında tespit etmek ve bastırmak, hasarı önlemek ve personel ve ekipmanın güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır

.

Yedek Parça ve Uyumluluk:
Patlamaya karşı koruma sistemlerinin performansını ve uzun ömürlülüğünü korumanın önemini anlayan Brilex, ürünleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmış kapsamlı bir yedek parça ve aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Bu, sistemlerinizin kullanım ömürleri boyunca verimli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar

.

Uygulama Alanları:
Brilex'in patlamaya karşı koruma çözümleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde ve uygulamalarda kullanılmaktadır:

Yiyecek ve İçecek: Brilex'in ürünleri çeşitli gıda işleme ve üretim tesislerinde kullanılır ve yanıcı malzemelerin taşınması ve işlenmesi sırasında ekipman ve personelin güvenliğini sağlar.

İlaç: İlaç endüstrisinde, Brilex'in patlamaya karşı koruma çözümleri, potansiyel olarak patlayıcı maddeler içeren ekipman ve proseslerin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Kimyasal: Brilex'in ürünleri kimya endüstrisinde uçucu maddelerin taşınması, işlenmesi ve depolanması sırasında personel ve ekipmanı korumak için kullanılır.

Ağaç işleme: Ahşap tozu oldukça yanıcı olabilir ve Brilex'in patlamaya karşı koruma çözümleri, işçilerin ve ekipmanların güvenliğini sağlamak için ağaç işleme tesislerinde kullanılır.

Sonuç:
Brilex'in inovasyon, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı, onu güvenilir patlamaya karşı koruma çözümleri arayan işletmeler için güvenilir bir ortak haline getirmiştir. Brilex, çeşitli endüstrilere ve uygulamalara hitap etmek üzere tasarlanmış çeşitli ürün yelpazesiyle, endüstriyel proseslerinizin güvenliğini ve güvenilirliğini artırmanıza yardımcı olabilir. Tekliflerini keşfedin ve son teknoloji ürünlerinin işletmenize nasıl

fayda sağlayabileceğini keşfedin.